Vyjádření

Vyjádření poradců

Ing. Miroslav Spolek – AWD Česká Republika

Detail poradce

O portálu VašiPoradci jsem se dozvěděl na síti Facebook. Jelikož jsem zaregistrován již na několika jiných serverech podobného zaměření, řekl jsem si "za pokus nic nedáš". A po určité době musím konstatovat, že to nebyl chybný krok. Proč? Jedním z důvodů je fakt, že mě ve velice krátké době server pomohl nakontaktovat se na nové klienty a druhým důvodem je nastavení fungování tohoto portálu. Jde o to, že registrovaný poradce nemůže kontaktovat potencionálního klienta z jiného kraje, než pro který je registrován a dále i počet poradců pro daný region je konečný. V tomto já vidím do budoucna ohromnou výhodu proti jiným podobně zaměřeným portálům. Nestane se situace, že klient obdrží desítky nabídek z celé republiky, které nebude mít sílu všechny porovnat a také fakt, že ani poradci nebudou "smutní", protože jich je "tisíc" na jednoho klienta. Doufám, že i klienti budou s prací poradců spokojeni. Alespoň za mou osobu deklaruji, že se vynasnažím poskytnout to nejlepší co ve mě je. Tvůrcům portálu přeji, hodně úspěchů do dalšího počínání a bezproblémový chod portálu VašiPoradci.cz.

Dr. Vít Pokorný - Benefita, a.s.

Detail poradce

Internetový portál www.vasiporadci.cz jsem objevil koncem prosince 2010. Slouží jako virtuální místo pro setkávání finančních poradců a potenciálních zájemců o jejich služby. Cítím, že něco podobného tady dlouho chybělo, a se svou registrací na portál jsem proto vůbec neváhal. Za měsíc, kdy jsem registrován na portále, jsem již reagoval na 4 poptávky od klientů z okolí mého bydliště, odpověděl jsem přes 20 dotazů anonymních klientů z celé ČR a několik klientů mi na základě uveřejněných odpovědí volalo. Zatím stále cítím, že portál začíná, poradců ani klientů zde ještě není tolik, kolik bych sám očekával, ale věřím, že se to jednou rozběhne. Všem kolegům z oboru registraci doporučuji, a všem klientům doporučuji – neváhejte nám zasílat své poptávky. Nestojí Vás to opravdu nic a máte šanci si vybrat odborníka, se kterým si vzájemně sednete, a jehož rady pro Vás nebude problém respektovat.

Pavel Kocourek - OVB Allfinanz, a.s.

Detail poradce

Hodnocení portálu www.vasiporadci.cz - Portál vasiporadci.cz hodnotím jako zajímavý přínos do našeho oboru privátního finančního poradenství. Výhodou pro nás, poradce, určitě je regionální rozdělení území a omezený počet poradců na jednotlivé území. Dále také hodnotím jako zajímavou funkci reakce na poptávku, kdy je na schopnostech poradce, jak poprvé odpoví potenciálnímu klientovi a zda-li vůbec. Také to dává možnost vybrat si klienta. Po stránce uživatelské je web velmi dobře zpracován a optimalizován pro veškeré prohlížeče. Funkce jsou jednoduché a zřetelné. Osobně mám prozatím jednoho klienta, kterého jsem si vybral a se kterým řeším je finanční situaci, komplexně. Mohu je doporučit. Pavel Kocourek Oblastní ředitel OVB.

Jaroslav Slavíček – DataLife, s.r.o.

Portál VašiPoradci.cz vidím jako zajímavou možnost pro všechny finanční poradce, kteří se již do projektu aktivně zapojili. Věřím, že další je budou následovat. Jsem přesvědčen, že portál má velkou přidanou hodnotu pro všechny uživatele a do budoucna bude jedním z pilířů prvotního styku mezi finančním poradcem a novým klientem.

Jana Vyležíková - OVB Allfinanz,a.s.

Detail poradce

Dobrý den. Na portál VasiPoradci.cz, jsem narazila pouhopouhou náhodou. Okamžitě mě zaujal svým jednoduchým designem a přehledným menu. Oceňuji novou možnost získání informací pro běžnou populaci a také zviditelnění jednotlivých poradců ze všech míst naší republiky. Samozřejmě, je tu ještě znát krátká doba zřízení této služby a tím menší zastoupení poradců v některých lokalitách. Rozhodně ale vítám tuhle variantu, kde si lidé sami vyberou člověka kterému svěří správu svých financí a ubude tak neinformovaných lidí, vystavených záludnostem finančního trhu. S pozdravem Jana Vyležíková, OVB Allfinanz,a.s.

Vyjádření klientů

Marie K.

Portál VašiPoradci.cz jsem využila jako vhodnou příležitost pro získání kontaktu na finanční poradce, který bydlí v našem městě. Mohla jsem si vybrat z dvou kandidátů,  jedním z nich jsem se rozhodla řešit své osobní finance, konkrétně stavební spoření a úrazové pojištění.

Tomáš M.

V nedávné době jsme potřebovali poradit s aktuálními potřebami s financováním naší hypotéky, resp. s jejím refinancováním. Jsme rád, že jsem mohl využít portálu VašiPoradci.cz, který mi nabídl vhodného finančního poradce, který mi pomohl s komunikací v bance a vyjednal pro nás velice zajímavé výhody.

Petr S.

Na portálu www.vasiporadci.cz jsem využil sekce „Otázky a odpovědi“, která mi pomohla vyřešit můj odborný dotaz. Jsem rád za zpětné reakce a určitě se na portál znovu obrátím a doporučím ho svým známým.

Lubomír a Kateřina S.

I když jsme již měli našeho rodinného finanční poradce, rozhodli jsme se oslovit jeho konkurenci, aby nám mohla zodpovědně říci, zda máme naše smlouvy plně v pořádku. Určitě jsme spokojeni s naším výběrem a pevně věříme, že drobné úpravy, které jsme provedly, povedou k zlepšení našeho rodinného rozpočtu.