Finanční skupiny

IČ: 63480191
O firmě: Dosavadní výsledky v České republice ukazují, že privátní finanční poradci AWD dokážou pro klienta získat finanční prostředky až ve výši 10% ročního příjmu navíc. S roustoucím příjmem klientů pak automaticky roste také finanční přínos optimalizace.
Zobrazit detail
IČ: 25221736
O firmě: Ryze česká společnost Broker Consulting byla založena v první polovině roku 1998. V současné době poskytuje své služby na celém území České republiky a Slovenska prostřednictvím více než 1 000 profesionálních finančních konzultantů ve více než 100 klienstkých centrech a kancelářích.
Zobrazit detail
IČ: 27665151
O firmě: Dnes nás finance doprovázejí téměř při každé životní situaci a nebude tomu jinak ani v budoucnu. Je sice pravda, že je mnoho věcí, které jsou důležitější než peníze. Ale právě peníze potřebujeme ke splnění našich přání a životních cílů, nebo k vyřešení neočekávaných událostí. Finance jsou velmi komplikovaná záležitost a není jednoduché se v nabídce jednotlivých společností vyznat. Našim cílem je nabídnou kvalitní poradenské služby a ve spolupráci s obchodními partnery sestavit komplexní finanční řešení jak pro jednotlivce a jejich rodiny, tak pro podnikatele i velké firmy.
Zobrazit detail
IČ: 15800431
O firmě: Již od roku 1992 pomáháme klientům, kteří v bance o úvěr žádat nemohou. V prvních letech jsme se specializovali na firmy a podnikatele, kterým jsme zajišťovali nebankovní půjčky na rozvoj podnikatelské činnosti. Později jsme se zaměřili i na zájemce v pracovním poměru. Dnes tedy nezáleží na tom, zda je zájemce o úvěr zaměstnanec, podnikatel, či právnický subjekt. Naší doménou jsou americké hypotéky, tj. úvěry zajištěné nemovitostí, kde však na rozdíl od bank nenahlížíme do žádných registrů. Nejčastějším důvodem, kdy u nás žádáte o tento nebankovní úvěr, je konsolidace půjček, kdy dokážeme snížit splátky mnohdy až o několik desítek tisíc měsíčně (dle výše všech dluhů)! Na druhém místě pak rekonstrukce nemovitosti, investice do podnikání, apod. Půjčujeme až 50% hodnoty nemovitosti, s možností rozložení splátek až na 20 let. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí. Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty bez jakýchkoli poplatků!
Zobrazit detail
IČ: 60351241
O firmě: Dr. Vít Pokorný se věnuje finančnímu poradenství profesionálně od roku 1999. V současné době řídí svůj tým, a současně buduje síť kvalifikovaných finančních poradců po celém území ČR. Hledá profesionály a odborníky, případně celé hotové skupiny, které umí za dobrou práci pro klienty adekvátně zaplatit. Práci týmu vyjadřuje tento slogan : Pojišťování vracíme jeho důstojnost. Investování vracíme noblesu. A úvěrům vracíme jejich smysl.
Zobrazit detail
IČ: 26250357
O firmě: Fincentrum pomáhá lidem přijímat ta správná rozhodnutí o jejich penězích. Činíme to různými způsoby: přímým finančním poradenstvím, poradenstvím na úrovni firem nebo aktuálním informováním o finančních produktech a institucích a jejich analýzami.
Zobrazit detail
IČ: 73791536
O firmě: Naše Hypoteční centrum zastupuje všechny banky a stavební spořitelny. Díky úzké specializaci pouze na hypoteční úvěry Vám můžeme nabídnout vysokou odbornost a zkušenosti. Samozřejmostí je zpracování úvěru, zástup nejen v bance, ale i v rámci realitní kanceláře, katastru nemovitostí a vyřízení veškeré administrativy spojené nejen s poskytnutím, ale i čerpáním hypotečního úvěru.
Zobrazit detail
IČ: nespecifikováno
O firmě: Tato skupina slouží pro poradce, kteří nepatří pod žádnou z uvedených skupin. Nicméně by se rádi do projektu VasiPoradci.cz zapojili.
Zobrazit detail
IČ: 48040410
O firmě: Dokážeme vám nabídnout nezávislé finanční poradenství. Chcete správně investovat? Stanovit správnou strategii pro rodinné finance? Potřebujete poradit se spořením? Zajistit dětem kvalitní vzdělání? Díky našim partnerům je škála námi nabízených finančních produktů opravdu široká.
Zobrazit detail